Apie mus

UAB „Bervita“ - tai santechnikos ir šildymo įrangos prekybos bei montavimo įmonė, orientuota į efektyvius sprendimus, taupančius Jūsų pinigus ir laiką, besispecializuojanti didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje. Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių.

Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas konsultacijas šildymo bei santechnikos klausimais iki reikiamos įrangos parinkimo, jos sumontavimo, garantinio/pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros, klientams siūlydama inovatyvius individualius sprendimus.

UAB "Bervita" pasitiki ne tik Lietuvos kompanijos. Bendradarbiaujame su Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Latvijos bei Estijos kapitalo įmonėmis.

Siekdami užimti lyderių poziciją laikomės vertybinių nuostatų, kurios svarbios bendroje veikloje. Mes vertiname asmeninius santykius, patikimumą ir pasitikėjimą, preciziškumą ir pažangos siekimą. Laikomės vertybių ir tikimės, kad klientai irgi matys bei jaus, jog suvokiame jų poreikius, esame aktyvūs, įdomūs ir profesionalūs.